Bateria kuchenna GINA – stalowa, stal szlachetna/szary wąż, obrotowa, elastyczna wylewka, z prysznicem, Quadron
3922505_BSGR
.jpg)
.jpg)
.jpg)


Poprzedni
Następny
Dobierz zlewozmywak
Pakiet
HCQM7744CZ
409,00 zł
HCQT6244SZK
399,00 zł
HCQT6244BEZK
399,00 zł
HCQT6244CZK
399,00 zł
HCQM7744SZ
409,00 zł
gina
Bateria kuchenna GINA SteelQ w odcieniu stali z szarą wylewką to subtelne, nowoczesne rozwiązanie, które harmonijnie współgra z szeroką gamą kolorów zlewozmywaków i blatów kuchennych. Wytrzymały korpus z wysokogatunkowej stali nierdzewnej gwarantuje odporność na korozję, uszkodzenia mechaniczne i wysoką temperaturę. Elastyczna wylewka w neutralnym, szarym odcieniu zapewnia swobodę ruchu i łatwe dotarcie strumieniem wody do każdego zakamarka zlewu.
gina
Funkcja obrotu o 360° zwiększa wygodę pracy, szczególnie przy zlewach dwukomorowych lub podczas mycia dużych naczyń. Dzięki przyciskowi przełączania rodzaju strumienia można w prosty sposób dopasować wypływ wody do aktualnych potrzeb – od delikatnego prysznica po mocny, skupiony strumień. Wbudowany perlator pomaga oszczędzać wodę, jednocześnie utrzymując jej komfortowy strumień.
gina
Ceramiczna głowica zapewnia niezawodne działanie przez lata, a prosty montaż dzięki systemowi QFix pozwala szybko zainstalować baterię zarówno na zlewozmywaku, jak i bezpośrednio na blacie kuchennym. W komplecie znajdują się aż 40 cm wężyki podłączeniowe wody 3/8". Bateria zapakowana jest w wytrzymałe opakowanie tekturowe i woreczek dla lepszej ochrony powierzchni baterii.
Video
Cechy produktu
EAN 5904310995252
| Głowica | ceramiczna 35 mm |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał | SteelQ |
| Rodzaj wylewki | obrotowa; elastyczna |
| Sposób montażu | stojący |
| Typ | jednouchwytowa |
| Wysokość | 400 mm |
| Zasięg wylewki | 220 mm |
| Wykończenie | stalowy/szary wąż |
| Kolor | Stal szczotkowana |








