Bateria kuchenna HALEY – stalowa, pure carbon/złoty nano PVD, obrotowa, Quadron
3623522_BLMPVDG1
.jpg)
.jpg)
.jpg)
Poprzedni
Następny
Dobierz zlewozmywak
ZH5845PVDBLM_3323503PVDBLM
918,99 zł
ZH5845PVDBLM_3623500_PVDBLM
908,99 zł
haley
Bateria HALEY w kolorze Pure Carbon z luksusowymi, złotymi detalami (Nano PVD) to wyrafinowana bateria kuchenna, która łączy w sobie elegancję z nowoczesnym designem. Głęboka czerń i lśniące złote akcenty tworzą harmonijną całość, która doda wnętrzu prestiżowego charakteru. Wysokiej jakości stal nierdzewna oraz powłoka Nano PVD zapewniają trwałość i odporność na ścieranie.
haley
Wewnątrz baterii zastosowano ceramiczną głowicę marki Sedal, która gwarantuje płynne i ciche działanie przez długi czas, bez ryzyka awarii. Obrotowa wylewka 360° pozwala na precyzyjne skierowanie strumienia w dowolne miejsce, co zwiększa komfort pracy w kuchni. Dodatkowo bateria wyposażona jest w perlator, który ogranicza zużycie wody i chroni przed osadzaniem się kamienia, co pozytywnie wpływa na trwałość i estetykę urządzenia.
haley
Dzięki innowacyjnemu systemowi montażu QFix, instalacja baterii jest szybka i bezproblemowa, nawet bez użycia specjalistycznych narzędzi. W zestawie znajdują się również dwa elastyczne wężyki przyłączeniowe o długości 60 cm.
Video
Cechy produktu
EAN 5904310991773
| Głowica | ceramiczna 35 mm |
|---|---|
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiał | SteelQ |
| Rodzaj wylewki | obrotowa |
| Sposób montażu | stojący |
| Typ | jednouchwytowa |
| Wysokość | 400 mm |
| Zasięg wylewki | 200 mm |
| Wykończenie | pure carbon/złoty nano PVD |








