Bateria kuchenna INGRID – stalowa, miedziany nano PVD, obrotowa, Quadron
3523500_PVDC1






Poprzedni
Następny
Dobierz zlewozmywak
HB3578SC3G1_P2O
2 148,99 zł
ingrid
Bateria kuchenna INGRID Q LINE w wykończeniu nano PVD miedź łączy klasyczną elegancję z nowoczesną funkcjonalnością.
Smukły, stalowy korpus baterii INGRID doskonale komponuje się ze zlewozmywakami i akcesoriami kuchennymi Quadron.
ingrid
Obrotowa wylewka 360° pozwala wygodnie korzystać z baterii przy zlewach jedno- i dwukomorowych, ułatwiając napełnianie wysokich garnków oraz czyszczenie dużych naczyń. Ceramiczna głowica zapewnia cichą, płynną regulację temperatury i natężenia wody, gwarantując długotrwałą, bezawaryjną eksploatację.
Perlator napowietrzający ECO redukuje zużycie wody, utrzymując jednocześnie pełny i miękki strumień. Wylewka, dopasowana kolorystycznie do zlewozmywaków Quadron pozwala na wygodne manewrowanie strumieniem w obrębie komory i poza nią, zwiększając komfort codziennego użytkowania.
ingrid
Dzięki technologii nano PVD, miedziane elementy baterii są trwałe, odporne na zarysowania i łatwe w czyszczeniu.
System montażu QFix umożliwia łatwe i szybkie zamocowanie baterii zarówno na blacie, jak i na zlewozmywaku, bez użycia dodatkowych narzędzi, zapewniając stabilność i pewność montażu.
W komplecie znajdują się aż 40 cm wężyki podłączeniowe wody 3/8". Bateria zapakowana jest w wytrzymałe opakowanie tekturowe i woreczek ochronny, gwarantując bezpieczeństwo powierzchni podczas transportu.
Video
Cechy produktu
EAN 5903242537271
| Głowica | ceramiczna 35 mm |
|---|---|
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiał | SteelQ |
| Rodzaj wylewki | obrotowa |
| Sposób montażu | stojący |
| Typ | jednouchwytowa |
| Wysokość | 340 mm |
| Zasięg wylewki | 175 mm |
| Wykończenie | miedziany nano PVD |
| Kolor | Miedziany |








