Bateria kuchenna JODIE – stalowa, miedziany nano PVD, obrotowa, Quadron
3623511_PVDC1






Poprzedni
Następny
Dobierz zlewozmywak
HB3578SC3G1_P2O
2 149,00 zł
JODIE
Bateria kuchenna Jodie w wykończeniu miedziany nano PVD to klasyczne wzornictwo w luksusowym wydaniu. Wykonana ze stali nierdzewnej, zachwyca prostą, elegancką formą, a subtelny znak Q pełni rolę biżuteryjnego detalu, podkreślając jej charakter premium.
Miedziane wykończenie nano PVD nadaje baterii wyrafinowanego charakteru i czyni ją trwałą, odporną na zarysowania oraz przebarwienia.
Jodie w miedzianym odcieniu to elegancki element kuchni, który łączy ponadczasowy styl z funkcjonalnością.
JODIE
Ceramiczna, dwustopniowa głowica Sedal gwarantuje cichą i płynną pracę przez wiele lat, a perlator napowietrzający nie tylko zmniejsza zużycie wody, ale także ogranicza powstawanie kamienia, ułatwiając utrzymanie baterii w idealnym stanie.
JODIE
Obrotowa wylewka 360° zapewnia pełną swobodę użytkowania, pozwalając skierować strumień wody w dowolne miejsce w obrębie zlewozmywaka, a nawet poza nim.
Innowacyjny system montażu QFix sprawia, że instalacja jest szybka i bezproblemowa, bez konieczności użycia specjalistycznych narzędzi.
Video
Cechy produktu
EAN 5904310991117
| Głowica | ceramiczna 35 mm |
|---|---|
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiał | SteelQ |
| Rodzaj wylewki | obrotowa |
| Sposób montażu | stojący |
| Typ | jednouchwytowa |
| Wysokość | 355 mm |
| Zasięg wylewki | 175 mm |
| Wykończenie | miedziany nano PVD |
| Kolor | Miedziany |








