Bateria kuchenna CAREN – stalowa, pure carbon, obrotowa, Quadron
3623512_BLM











Poprzedni
Następny
Dobierz zlewozmywak
HB3578SC3G1_P2O
2 148,99 zł
caren
Nowoczesna bateria kuchenna CAREN w wersji pure carbon to minimalistyczne rozwiązanie dla wymagających wnętrz. Stalowa konstrukcja w matowej czerni tworzy elegancki akcent, który doskonale komponuje się z nowoczesnymi aranżacjami i ciemnymi zlewozmywakami.
CAREN posiada dodatkową, atrakcyjną funkcję, jaką jest możliwość podłączenia jej do filtra. Dzięki niedużej dźwigni, w naszej kuchni mamy dostęp do krystalicznie czystej wody, bez konieczności montowania dodatkowej wylewki na blacie.
caren
Bateria kuchenna CAREN wyposażona jest w głowicę marki Sedal, która charakteryzuje się doskonałą jakością, co sprawia, że jest ona długowieczna, a jej praca niezwykle cicha. Wylewka zakończona jest perlatorem, który doskonale napowietrza wodę.
CAREN jest obrotowa, co sprawia, że możemy swobodnie operować strumieniem wody zarówno pomiędzy komorami, jaki i poza obrębem zlewozmywaka. Produkt posiada idealne rozwiązanie montażowe – innowacyjny system QFix.
caren
Wykończenie pure carbon to propozycja do eleganckich kuchni w stylu loft, industrialnym czy nowoczesnym premium, gdzie każdy detal ma znaczenie.
CAREN, to bateria, która nie tylko urzeknie swoim wyglądem, ale również sprawdzi się jako praktyczne i wytrzymałe uzupełnienie zlewozmywaka kuchennego.
Video
Cechy produktu
EAN 5904310999953
| Głowica | ceramiczna 35 mm |
|---|---|
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiał | SteelQ |
| Rodzaj wylewki | obrotowa |
| Sposób montażu | stojący |
| Typ | do filtra |
| Wysokość | 350 mm |
| Zasięg wylewki | 210 mm |
| Wykończenie | pure carbon |
| Kolor | Pure carbon |









