Bateria kuchenna JENNIFER – stalowa SteelQ, obrotowa, wyciągana wylewka, z prysznicem, Quadron
3623510_BS
.jpg)
.jpg)
.jpg)

Poprzedni
Następny
Dobierz ZLEWOZMYWAK
Pakiet
HCQM7744CZ
389,00 zł
HCQT6244SZK
379,00 zł
HCQT6244BEZK
379,00 zł
HCQT6244CZK
379,00 zł
HCQM7744SZ
389,00 zł
jennifer
Stalowa bateria kuchenna Jennifer w klasycznym wykończeniu SteelQ to połączenie uniwersalnej estetyki i praktycznych rozwiązań. Wysokiej jakości stal nierdzewna oraz ceramiczna głowica Sedal zapewniają długowieczność i bezawaryjną pracę produktu.
jennifer
Wyciągana wylewka z pełnym obrotem 360° ułatwia wykonywanie różnych zadań kuchennych, a przycisk zmiany strumienia pozwala dostosować przepływ wody do aktualnych potrzeb. Wbudowany perlator sprzyja oszczędności wody, zachowując optymalny komfort użytkowania. Naturalna stalowa powierzchnia SteelQ to klasyka w nowoczesnym wydaniu, która pasuje do każdej aranżacji kuchennej.
jennifer
Subtelny znak Q na głowicy dodaje elegancji i podkreśla premium charakter produktu. Bateria Jennifer w wersji stalowej to niezawodne i eleganckie rozwiązanie, które harmonijnie łączy funkcjonalność, trwałość i ponadczasowy styl.
Video
Cechy produktu
EAN 5904310991124
| Głowica | ceramiczna 35 mm |
|---|---|
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiał | SteelQ |
| Rodzaj wylewki | obrotowa; wyciągana |
| Sposób montażu | stojący |
| Typ | jednouchwytowa |
| Wysokość | 460 mm |
| Zasięg wylewki | 220 mm |
| Wykończenie | stalowy SteelQ |
| Kolor | Stal szczotkowana |









