Bateria kuchenna MARILYN – stalowa, miedziany nano PVD, obrotowa, ruchoma wylewka, Quadron
3523527_PVDC1




Poprzedni
Następny
Dobierz ZLEWOZMYWAK
Pakiet
HCQM7744CZ
389,00 zł
HCQT6244SZK
379,00 zł
HCQT6244BEZK
379,00 zł
HCQT6244CZK
379,00 zł
HCQM7744SZ
389,00 zł
MARILYN
Bateria kuchenna MARILYN w wykończeniu miedziany nano PVD to połączenie nowoczesnej elegancji i praktycznej funkcjonalności w segmencie premium. Wysoka, stalowa konstrukcja osadzona na stabilnej podstawie imponuje zarówno designem, jak i możliwościami użytkowymi. Jej sercem jest ceramiczna głowica, która zapewnia płynną, cichą pracę przez wiele lat intensywnego użytkowania.
MARILYN
Wbudowany perlator skutecznie napowietrza wodę, co pozwala ograniczyć jej zużycie i jednocześnie zachować komfort korzystania z baterii. Ruchoma, elastyczna wylewka umożliwia precyzyjne kierowanie strumienia wody, zarówno nad powierzchnią komór zlewozmywaka, jak i poza nimi. Dzięki magnetycznej podporze, końcówka zawsze wraca na swoje miejsce, zachowując estetyczny wygląd i stabilność. Wykończenie w technologii nano PVD w ciepłym miedzianym odcieniu gwarantuje nie tylko luksusowy wygląd, ale także wysoką odporność na zarysowania i przebarwienia.
MARILYN
System QFix umożliwia szybki montaż baterii na zlewozmywaku lub blacie, bez konieczności używania dodatkowych narzędzi. MARILYN miedziany nano PVD to model, który łączy design premium z wygodą codziennego użytkowania.
Video
Cechy produktu
EAN 5903242537592
| Głowica | ceramiczna 35 mm |
|---|---|
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiał | SteelQ |
| Rodzaj wylewki | obrotowa; ruchoma |
| Sposób montażu | stojący |
| Typ | jednouchwytowa |
| Wysokość | 545 mm |
| Zasięg wylewki | 225 mm |
| Wykończenie | miedziany nano PVD |









