Quadron

DOŚWIADCZENIE PRZEKSZTAŁCONE W SUKCES

Quadron, to marka powołana do życia i rozwijana przez pasjonatów – ludzi z ogromnym doświadczeniem w branży produktów dedykowanych do strefy w kuchni, której sercem jest zlewozmywak. Nasze najlepsze doświadczenia przekuwamy w rozwiązania dostosowane do potrzeb i wymagań klienta. Każdego dnia doskonalimy proces obsługi i jesteśmy dumni, że nasza
niespożyta energia pozwala proponować naszym klientom najbardziej komfortowe i innowacyjne rozwiązania. Tę pasję, a także solidność, doceniają nasi odbiorcy, co daje nam największą satysfakcję w codziennej pracy.

W budowaniu portfela produktów kierujemy się troską o zadowolenie przyszłego użytkownika. Stawiamy nie tylko na ergonomię i praktyczną użytkowość, ale cenimy sobie także estetyczny wygląd i unikalne wzornictwo. Naszym celem jest dostarczenie produktu o najwyższej jakości, a przy tym pięknego i praktycznego.

Uhonorowanie naszego zlewozmywaka Quadron Bill 120 i baterii kuchennej Gemma międzynarodową nagrodą Red Dot Design, dowodzi innowacyjności naszego wzornictwa i dopracowanej jakości każdego detalu.

Nagroda Red Dot Design stawia nas w gronie najlepszych firm w branży.


„Imagine your kitchen” – ta myśl – to idea, która jest początkiem wszystkiego w naszej pracy. Nie chcemy, aby marzenia o idealnej kuchni dopasowywały się do naszych możliwości. Wierzymy, że jesteśmy w stanie zrealizować każde wyzwanie, jakie postawi przed nami wyobraźnia naszego klienta. Twój komfort – nasza satysfakcja. Naszym celem jest wprowadzenie zadowolonego klienta do jego kuchni marzeń. Dlatego dbamy o każdy etap współpracy: od prezentacji bogatej i nowoczesnej oferty, poprzez doradztwo w wyborze odpowiedniego produktu i realizację zamówienia. Oferujemy lojalne partnerstwo naszym klientom, dostawcom, pracownikom i współpracownikom. Chcemy być liderem opinii na rynku, i służyć naszą wiedzą i doświadczeniem zarówno klientom, jak i partnerom.

Nagrody i wyróżnienia

reddot

Nagroda Red Dot uznawana jest za najbardziej prestiżową, w dziedzinie wzornictwa przemysłowego. Przyznawana od 1955 roku, przez Design Zentrum Nadrenia Północna-Westfalia w Essen, w Niemczech. Jury, złożone z grupy uznanych ekspertów, każdego roku ocenia kilka tysięcy zgłoszeń, aby wybrać produkty, które zachwycają swoim designem, urzekają innowacyjnym podejściem do formy i gwarantują najwyższą jakość. Z tych właśnie powodów, nazywana jest „Oskarem designu”.

Nasz zlew BILL 120 otrzymał owego „Oskara” w 2022 roku, potwierdzając tym samym, że Quadron Polska jest liderem w kwestii nowoczesnego projektowania zlewozmywaków: użytkowych, o pięknym wyglądzie.

“Zlewozmywak kuchenny QUADRON BILL 120 składa się z dwóch dużych komór, które oferują dużo miejsca do pracy. Specjalnie zaprojektowane miejsce ociekowe, pozwala na umieszczenie akcesoriów kuchennych lub umożliwia odsączanie żywności. Wygląd charakteryzuje się wyraźną inspiracją trendem rustykalnym, dzięki czemu pasuje do aranżacji zarówno w kuchniach w stylu wiejskim, jak i w kuchniach o nowoczesnych wnętrzach.” www.red-dot.org

Stanowisko komisji konkursowej:

QUADRON BILL 120 i GEMMA tworzą niezwykłą wizualną całość, która wzbogaca wyposażenie kuchni.

Dobry Wzór

Dobry Wzór, to najstarszy polski konkurs wzorniczy, realizowany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego od 30 lat. Jego zadaniem jest  prezentowanie szerszej publiczności, najlepiej zaprojektowanych polskich produktów, a jury podczas swoich obrad bierze pod uwagę innowacyjność, estetykę, funkcjonalność, oraz jakość zaprezentowanych wzorów. Najlepsze, wyselekcjonowane pomysły mają szansę na promocję, a przyznany znak jest gwarantem wysokiej klasy designu i  poświadczeniem uznania dla twórców.

W 2023r. dwa produkty marki Quadron Polska, zgłoszone do konkursu, znalazły się w jego finale. To kolejne wyróżnienie dla naszej firmy, potwierdzające, że zlewozmywaki, które oferujemy konsumentom, to efekt nie tylko ciężkiej pracy, ale i wyraz zobowiązania, jakie żywimy wobec klientów, dostarczając produkty najlepszej jakości.