Quadron

DOŚWIADCZENIE PRZEKSZTAŁCONE W SUKCES

Quadron, to marka powołana do życia i rozwijana przez pasjonatów – ludzi z ogromnym doświadczeniem w branży produktów dedykowanych do strefy w kuchni, której sercem jest zlewozmywak. Nasze najlepsze doświadczenia przekuwamy w rozwiązania dostosowane do potrzeb i wymagań klienta. Każdego dnia doskonalimy proces obsługi i jesteśmy dumni, że nasza
niespożyta energia pozwala proponować naszym klientom najbardziej komfortowe i innowacyjne rozwiązania. Tę pasję, a także solidność, doceniają nasi odbiorcy, co daje nam największą satysfakcję w codziennej pracy.

W budowaniu portfela produktów kierujemy się troską o zadowolenie przyszłego użytkownika. Stawiamy nie tylko na ergonomię i praktyczną użytkowość, ale cenimy sobie także estetyczny wygląd i unikalne wzornictwo. Naszym celem jest dostarczenie produktu o najwyższej jakości, a przy tym pięknego i praktycznego.

Uhonorowanie naszego zlewozmywaka Quadron Bill 120 i baterii kuchennej Gemma międzynarodową nagrodą Red Dot Design, dowodzi innowacyjności naszego wzornictwa i dopracowanej jakości każdego detalu.

Nagroda Red Dot Design stawia nas w gronie najlepszych firm w branży.


„Imagine your kitchen” – ta myśl – to idea, która jest początkiem wszystkiego w naszej pracy. Nie chcemy, aby marzenia o idealnej kuchni dopasowywały się do naszych możliwości. Wierzymy, że jesteśmy w stanie zrealizować każde wyzwanie, jakie postawi przed nami wyobraźnia naszego klienta. Twój komfort – nasza satysfakcja. Naszym celem jest wprowadzenie zadowolonego klienta do jego kuchni marzeń. Dlatego dbamy o każdy etap współpracy: od prezentacji bogatej i nowoczesnej oferty, poprzez doradztwo w wyborze odpowiedniego produktu i realizację zamówienia. Oferujemy lojalne partnerstwo naszym klientom, dostawcom, pracownikom i współpracownikom. Chcemy być liderem opinii na rynku, i służyć naszą wiedzą i doświadczeniem zarówno klientom, jak i partnerom.

Nagrody i wyróżnienia