Quadron

WYGLĄD I TRWAŁOŚĆ

Produkty Quadron to nie tylko nowoczesny wygląd, ale i gwarancja długowieczności produktu, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów GraniteQ i SteelQ – poddanych uszlachetnieniu w technologii PVD. Są one łatwe do utrzymania w czystości, oraz odporne na działanie czynników chemicznych, czy wiele rodzajów osadów. Materiał, z którego wykonane są zlewozmywaki, odporny jest na częste i wysokie wahania temperatur, co pozwala na swobodne użytkowanie bez szkody dla produktu.

ZDROWE & PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA

Higieniczne środowisko i łatwość czyszczenia to główne korzyści jakich szukają konsumenci. Do produkcji naszych zlewozmywaków wykorzystujemy dwa różne materiały GraniteQ, Hard Rock i  SteelQ uszlachetnioną w technologii PVD, aby chronić zdrowie  naszych konsumentów i unikać  rozwoju drobnoustrojów. Jednocześnie nasze produkty są tak zaprojektowane, aby resztki jedzenia lub brudu nie gromadziły się, a czyszczenie było szybkie i efektywne – utrzymanie czystości to podstawa.

Stosowane przez nas materiały pozwalają w znacznej mierze poddać nasze produkty recyklingowi, a to oznacza, że produkty są przyjazne środowisku.

 • ODPORNE NA TEMPERATURĘ

  Zaprojektowane je tak,by były odporne na wysoką temperaturę. Warunkiem jest pozostawienie gorącego naczynia na krótki czas.

 • HIGIENICZNE

  Do produkcji wykorzystujemy materiały, dzięki którym uzyskujemy niezwykle gładką i jednolitą, a przez to bardzo higieniczną powierzchnię, którą łatwo utrzymać w czystości.

 • ODPORNE NA POWSTAWANIE PLAM

  Dzięki gładkiej powierzchni cząsteczki brudu nie przylegają do jej struktury,pozostawiając po umyciu wodą zlewozmywak idealnie czysty.

 • ODPORNE NA "CHEMIĘ DOMOWĄ"

  Powierzchnia naszych zlewozmywaków odporna jest na środki czyszczące do użytku kuchennego (bez mikro-granulek, kwasów i chloru).

 • ODPORNE NA UDERZENIA

  Wysoką odporność na uderzenia uzyskujemy dzięki jakości materiałów wykorzystanych do produkcji zlewozmywaków.

 • ODPORNE NA ZARYSOWANIA

  Nasze zlewozmywaki są wytworzone z wyjątkowo trwałych materiałów odpornych na ścieranie i zarysowania.