Zlewozmywak stalowy PATRIC – jednokomorowy, podwieszany, stal szlachetna/elementy stalowe, Quadron
KS1U4035BS_KBS
Wybierz akcesoria
Poprzedni
Następny
Wybierz akcesoria
Poprzedni
Następny



Poprzedni
Następny
Dobierz baterię
3673512_BS
799,00 zł
3523527_BS
759,00 zł
3623501_BSBL
699,00 zł
3573500_BS
549,00 zł
PATRIC
PATRIC to podwieszany kompaktowy zlewozmywak ze stali szlachetnej SteelQ w eleganckim wykończeniu szczotkowanym z elementami stalowymi. To zlew, który łączy nowoczesny design z wysoką trwałością i praktycznością. Pasuje do nowoczesnej kuchni - jest kompaktowy i pojemny.
Głębokie i pojemne wnętrze komory zapewnia wygodne zmywanie dużych garnków, blach i innych akcesoriów kuchennych. Zlewozmywak PATRIC został zaprojektowany tak, aby zagwarantować komfort codziennego użytkowania.
PATRIC
Zlew PATRIC wykonany jest ze stali szlachetnej SteelQ, materiału odpornego na wysokie temperatury, nagłe ich zmiany, działanie chemikaliów oraz osady powstające np. po kawie czy herbacie.
Powierzchnia jest idealnie gładka, pozbawiona porów, co ułatwia utrzymanie czystości, zapewnia higienę i ogranicza rozwój drobnoustrojów.
Stal SteelQ jest ekologiczna i nadaje się w 100% do recyklingu.
PATRIC
Zlew wyposażono w stalowy syfon manualny typu save space, umożliwiający podłączenie zmywarki lub pralki, przy jednoczesnym oszczędzaniu miejsca w szafce.
W komplecie znajdują się praktyczne zaczepy mocujące oraz mata wygłuszająca, zwiększające komfort użytkowania i zapewniające cichą pracę zlewu.
Dzięki tym rozwiązaniom zlewozmywak PATRIC SteelQ łączy elegancki wygląd, trwałość i maksymalną funkcjonalność, stanowiąc doskonały wybór dla osób ceniących higienę, wygodę i wytrzymałość w kuchennej strefie mokrej.
Video
Cechy produktu
EAN 5903242539435
| Gwarancja | 25 lat |
|---|---|
| Materiał | SteelQ |
| Sposób montażu | podwieszany |
| Odwracalny | nie |
| Typ | jednokomorowy |
| Podłączenie do zmywarki/pralki | Tak |
| Pojemność | 25 l |
| Rodzaj korka | zatyczkowy/manualny |
| Rozmiar odpływu (cal) | 3,5" |
| Save space | Tak |
| Szerokość szafki/podbudowa | 45 cm |
| W komplecie | syfon manualny save space |
| Wykończenie | stal szlachetna/elementy stalowe |
| Wymiary | 390 x 440 x 180 mm |
| Wymiary komory | 350 x 400 mm |
| Wymiary wycięcia w blacie | wg. szablonu |
| Kolor | Stal szczotkowana |

















