Bateria kuchenna ANGELINA – stalowa SteelQ, obrotowa, wyciągana wylewka, Quadron
3573500_BS




Poprzedni
Następny
Dobierz ZLEWOZMYWAK
Pakiet
HCQM7744CZ
409,00 zł
HCQT6244SZK
399,00 zł
HCQT6244BEZK
399,00 zł
HCQT6244CZK
399,00 zł
HCQM7744SZ
409,00 zł
ANGELINA
Model ANGELINA w wersji stalowy SteelQ to klasyczna bateria kuchenna o ponadczasowej estetyce. Solidny, stalowy korpus o proporcjonalnym kształcie ozdobiony został detalem Q, będącym znakiem jakości.
ANGELINA
Ceramiczna głowica gwarantuje wieloletnią, cichą pracę, a wylewka 360° z wyciąganą końcówką zwiększa komfort korzystania z baterii w codziennych obowiązkach. Perlator skutecznie redukuje zużycie wody poprzez jej napowietrzenie, wspierając oszczędność.
ANGELINA
Naturalna stal SteelQ zapewnia trwałość i odporność na intensywne użytkowanie, a system QFix umożliwia szybki i stabilny montaż. ANGELINA stalowy SteelQ to funkcjonalna bateria kuchenna w segmencie premium, która idealnie sprawdzi się w różnych aranżacjach kuchennych.
Video
Cechy produktu
EAN 5903242537356
| Głowica | ceramiczna 35 mm |
|---|---|
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiał | SteelQ |
| Rodzaj wylewki | obrotowa; wyciągana |
| Sposób montażu | stojący |
| Typ | jednouchwytowa |
| Wysokość | 310 mm |
| Zasięg wylewki | 215 mm |
| Wykończenie | stalowy SteelQ |
| Kolor | Stal szczotkowana |










