Bateria kuchenna GEMMA – stalowa, pure carbon/miedziany nano PVD, obrotowa, ruchoma wylewka, Quadron
3623501_BLMPVDC1





Poprzedni
Następny
Dobierz zlewozmywak
Pakiet
HCQM7744CZ
389,00 zł
HCQT6244SZK
379,00 zł
HCQT6244BEZK
379,00 zł
HCQT6244CZK
379,00 zł
HCQM7744SZ
389,00 zł
gemma
Bateria GEMMA w kolorze Pure Carbon z detalami w odcieniu miedzi (Nano PVD) i czarnym wężem to wyjątkowe połączenie matowej czerni z ciepłą elegancją miedzi. To rozwiązanie idealne dla wnętrz, które łączą nowoczesność z nutą industrialnego charakteru. GEMMA to nagrodzona Red Dot winner 2022 stalowa bateria kuchenna, która wyróżnia się nie tylko swoim wyglądem, ale posiada szereg atrakcyjnych dla użytkownika funkcji. To model wysoki, o klasycznym wyglądzie, z biżuteryjną ozdobą na dwustopniowej głowicy ceramicznej marki Sedal, gwarantującej cichą i niezawodną pracę.
gemma
Elastyczne ramię pozwoli skierować strumień wody w dowolnie wybrane miejsce, co bardzo powiększa możliwy obszar roboczy, a dodatkowa podpora, wyposażona w magnes zagwarantuje stabilne jego mocowanie nad komorą zlewozmywaka. W baterii zastosowany został perlator, który nie tylko solidnie napowietrza wodę, pomagając znacząco zmniejszyć jej zużycie, ale także zapobiega osadzaniu się kamienia, który nie tylko niszczy wylewkę, ale sprawia, że wygląda ona nieestetycznie.
gemma
Bateria jest nie tylko atrakcyjna wizualnie i użytkowo, ale również pozwala na niezwykle łatwy montaż, dzięki innowacyjnemu systemowi mocowania – Qfix. Model posiada dwa wężyki o długości 60 cm każdy.
Video
Cechy produktu
EAN 5904310991544
| Głowica | ceramiczna 35 mm |
|---|---|
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiał | SteelQ |
| Rodzaj wylewki | obrotowa; ruchoma |
| Sposób montażu | stojący |
| Typ | jednouchwytowa |
| Wysokość | 500 mm |
| Zasięg wylewki | 225 mm |
| Wykończenie | pure carbon/miedziany nano PVD |
| Kolor | Pure carbon |










