Bateria kuchenna GEMMA – stalowa SteelQ/biały wąż, obrotowa, ruchoma wylewka, Quadron
3623501_BSWH
.jpg)
.jpg)
.jpg)


Poprzedni
Następny
Dobierz zlewozmywak
Pakiet
HCQM7744CZ
389,00 zł
HCQT6244SZK
379,00 zł
HCQT6244BEZK
379,00 zł
HCQT6244CZK
379,00 zł
HCQM7744SZ
389,00 zł
gemma
Bateria GEMMA w wersji stalowej SteelQ z białym wężem to wyjątkowe połączenie klasyki z nowoczesnością. Jej stalowy korpus harmonijnie współgra z białym, elastycznym ramieniem, tworząc estetyczną i lekką wizualnie kompozycję, idealną do jasnych i skandynawskich wnętrz. GEMMA to nagrodzona Red Dot winner 2022 stalowa bateria kuchenna, która wyróżnia się nie tylko swoim wyglądem, ale posiada szereg atrakcyjnych dla użytkownika funkcji.
gemma
To model wysoki, o klasycznym wyglądzie, z biżuteryjną ozdobą na dwustopniowej głowicy ceramicznej marki Sedal, gwarantującej cichą i niezawodną pracę. Elastyczne ramię pozwoli skierować strumień wody w dowolnie wybrane miejsce, co bardzo powiększa możliwy obszar roboczy, a dodatkowa podpora, wyposażona w magnes zagwarantuje stabilne jego mocowanie nad komorą zlewozmywaka.
gemma
W baterii zastosowany został perlator, który nie tylko solidnie napowietrza wodę, pomagając znacząco zmniejszyć jej zużycie, ale także zapobiega osadzaniu się kamienia, który nie tylko niszczy wylewkę, ale sprawia, że wygląda ona nieestetycznie. Bateria jest nie tylko atrakcyjna wizualnie i użytkowo, ale również pozwala na niezwykle łatwy montaż, dzięki innowacyjnemu systemowi mocowania – Qfix. Model posiada dwa wężyki o długości 60 cm każdy.
Video
Cechy produktu
EAN 5904310991568
| Głowica | ceramiczna 35 mm |
|---|---|
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiał | SteelQ |
| Rodzaj wylewki | obrotowa; ruchoma |
| Sposób montażu | stojący |
| Typ | jednouchwytowa |
| Wysokość | 500 mm |
| Zasięg wylewki | 225 mm |
| Wykończenie | stalowy SteelQ/biały wąż |
| Kolor | Stal szczotkowana |










