Bateria kuchenna GEMMA – stalowa, snow white/miedziany nano PVD, obrotowa, ruchoma wylewka, Quadron
3623501_WHMPVDC1





Poprzedni
Następny
Dobierz zlewozmywak
Pakiet
HCQM7744CZ
409,00 zł
HCQT6244SZK
399,00 zł
HCQT6244BEZK
399,00 zł
HCQT6244CZK
399,00 zł
HCQM7744SZ
409,00 zł
gemma
Bateria GEMMA w kolorze Snow White z akcentami w odcieniu miedzi (Nano PVD) i białym wężem to elegancka propozycja dla osób ceniących subtelny luksus. Kontrast jasnej bieli i ciepłej miedzi tworzy efektowną i nowoczesną kompozycję, przyciągającą wzrok i dodającą klasy kuchennej aranżacji. GEMMA to nagrodzona Red Dot winner 2022 stalowa bateria kuchenna, która wyróżnia się nie tylko swoim wyglądem, ale posiada szereg atrakcyjnych dla użytkownika funkcji.
gemma
GEMMA to nagrodzona Red Dot winner 2022 stalowa bateria kuchenna, która wyróżnia się nie tylko swoim wyglądem, ale posiada szereg atrakcyjnych dla użytkownika funkcji. To model wysoki, o klasycznym wyglądzie, z biżuteryjną ozdobą na dwustopniowej głowicy ceramicznej marki Sedal, gwarantującej cichą i niezawodną pracę. Elastyczne ramię pozwoli skierować strumień wody w dowolnie wybrane miejsce, co bardzo powiększa możliwy obszar roboczy, a dodatkowa podpora, wyposażona w magnes zagwarantuje stabilne jego mocowanie nad komorą zlewozmywaka.
gemma
Bateria jest nie tylko atrakcyjna wizualnie i użytkowo, ale również pozwala na niezwykle łatwy montaż, dzięki innowacyjnemu systemowi mocowania – Qfix. Model posiada dwa wężyki o długości 60 cm każdy.
Video
Cechy produktu
EAN 5904310991513
| Głowica | ceramiczna 35 mm |
|---|---|
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiał | SteelQ |
| Rodzaj wylewki | obrotowa; ruchoma |
| Sposób montażu | stojący |
| Typ | jednouchwytowa |
| Wysokość | 500 mm |
| Zasięg wylewki | 225 mm |
| Wykończenie | snow white/miedziany nano PVD |
| Kolor | Snow white |










