GEMMA Q LINE SteelQ bateria kuchenna z ruchomą wylewką Nano PVD gold (złota), biały wąż
3623501_PVDG1WHM
.jpg)
.jpg)
.jpg)


Poprzedni
Następny
Dobierz ZLEWOZMYWAK
Pakiet
HCQM7744CZ
389,00 zł
HCQT6244SZK
379,00 zł
HCQT6244BEZK
379,00 zł
HCQT6244CZK
379,00 zł
HCQM7744SZ
389,00 zł
gemma
GEMMA Q LINE SteelQ bateria kuchenna z ruchomą wylewką Nano PVD gold (złota), biały wąż. Złota bateria kuchenna GEMMA Q LINE SteelQ w połączeniu z białym elastycznym wężem to wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących połączenia elegancji i lekkości we wnętrzu. Wyróżniona nagrodą Red Dot Design Award 2022, jest symbolem nowoczesnego wzornictwa i wysokiej jakości wykonania.
gemma
Smukła, wysoka forma baterii w wykończeniu Nano PVD gold doskonale komponuje się z jasnym akcentem węża, dodając kuchni świeżości i ponadczasowej klasy. Dwustopniowa głowica ceramiczna Sedal została ozdobiona subtelnym detalem biżuteryjnym, a jej cicha i niezawodna praca czyni codzienne korzystanie komfortowym. Ruchoma, elastyczna wylewka w białym kolorze pozwala swobodnie manewrować strumieniem wody, a magnetyczna podpora utrzymuje ją stabilnie nad zlewozmywakiem.
gemma
Zastosowany perlator skutecznie napowietrza wodę, zmniejsza jej zużycie i minimalizuje odkładanie się kamienia. Montaż ułatwia system Qfix, dzięki któremu instalacja przebiega szybko i bezproblemowo. W komplecie znajdują się dwa wężyki przyłączeniowe o długości 60 cm. To bateria, która zachwyca nie tylko designem, ale także funkcjonalnością.
Video
Cechy produktu
EAN 5906954202239
| Głowica | ceramiczna 35mm |
|---|---|
| Gwarancja | 5 |
| Materiał | SteelQ |
| Rodzaj wylewki | obrotowa; ruchoma |
| Sposób montażu | stojący |
| Typ | jednouchwytowa |
| Wysokość | 500 mm |
| Zasięg wylewki | 225 mm |
| Wykończenie | Nano PVD gold (złota), biały wąż |
| W komplecie: | 2 wężyki G3/8 (60 cm), QFix, perlator, instrukcja, gwarancja |
| Kolor | Złoty |










