Bateria kuchenna ANGELINA – stalowa, snow white/złoty nano PVD, obrotowa, wyciągana wylewka, Quadron
3573500_WHMPVDG1




Poprzedni
Następny
Dobierz ZLEWOZMYWAK
Pakiet
HCQM7744CZ
409,00 zł
HCQT6244SZK
399,00 zł
HCQT6244BEZK
399,00 zł
HCQT6244CZK
399,00 zł
HCQM7744SZ
409,00 zł
ANGELINA
Model ANGELINA w wersji snow white / złoty nano PVD łączy delikatność bieli z elegancją złota. Subtelny detal Q na stalowym korpusie jest gwarancją jakości i podkreśla prestiżowy charakter produktu.
ANGELINA
Ceramiczna głowica odpowiada za wieloletnią, cichą pracę, a wyciągana końcówka i wylewka 360° zwiększają komfort użytkowania. Wbudowany perlator zmniejsza zużycie wody, wspierając ekologiczne podejście do codziennych obowiązków kuchennych.
ANGELINA
Technologia nano PVD w złotym odcieniu nadaje baterii wyrafinowanego charakteru, a system QFix umożliwia prostą instalację. ANGELINA snow white / złoty nano PVD to elegancka bateria kuchenna, która dopełni nowoczesną, jasną aranżację w segmencie premium.
Video
Cechy produktu
EAN 5903242537387
| Głowica | ceramiczna 35 mm |
|---|---|
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiał | SteelQ |
| Rodzaj wylewki | obrotowa; wyciągana |
| Sposób montażu | stojący |
| Typ | jednouchwytowa |
| Wysokość | 310 mm |
| Zasięg wylewki | 215 mm |
| Wykończenie | snow white/złoty nano PVD |
| Kolor | Snow white |










