Bateria kuchenna ANGELINA – stalowa, snow white/miedziany nano PVD, obrotowa, wyciągana wylewka, Quadron
3573500_WHMPVDC1




Poprzedni
Następny
Dobierz ZLEWOZMYWAK
Pakiet
HCQM7744CZ
409,00 zł
HCQT6244SZK
399,00 zł
HCQT6244BEZK
399,00 zł
HCQT6244CZK
399,00 zł
HCQM7744SZ
409,00 zł
ANGELINA
Bateria ANGELINA w kolorze snow white / miedziany nano PVD to model, który łączy subtelną biel z eleganckim, miedzianym akcentem. Stalowy korpus o proporcjonalnym kształcie ozdobiony jest detalem Q, stanowiącym znak jakości Quadron.
ANGELINA
Ceramiczna głowica gwarantuje bezawaryjną pracę przez wiele lat, a obrotowa wylewka 360° z wyciąganą końcówką ułatwia codzienne użytkowanie, zwiększając obszar roboczy wokół zlewozmywaka. Perlator skutecznie napowietrza wodę, ograniczając jej zużycie przy zachowaniu wysokiego komfortu.
ANGELINA
Powłoka nano PVD w odcieniu miedzi nadaje modelowi ciepły, luksusowy charakter, a system QFix zapewnia szybki montaż bez konieczności stosowania narzędzi. ANGELINA snow white / miedziany nano PVD to elegancka bateria kuchenna, która świetnie komponuje się w aranżacjach premium.
Video
Cechy produktu
EAN 5903242537394
| Głowica | ceramiczna 35 mm |
|---|---|
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiał | SteelQ |
| Rodzaj wylewki | obrotowa; wyciągana |
| Sposób montażu | stojący |
| Typ | jednouchwytowa |
| Wysokość | 310 mm |
| Zasięg wylewki | 215 mm |
| Wykończenie | snow white/miedziany nano PVD |
| Kolor | Snow white |










