Zlewozmywak stalowy ANTHONY 60 – jednokomorowy, podwieszany/wpuszczany/na równi z blatem, stal grafitowa/elementy grafitowe, Quadron
MF5444PVDBST1
Wybierz akcesoria
Poprzedni
Następny
Wybierz akcesoria
Poprzedni
Następny


.jpg)
.jpg)
.jpg)


Poprzedni
Następny
Dobierz baterię
3623501_BLMPVDC1
799,00 zł
Okazja
Wyprzedaż!
3623522_T1
739,00 zł
249,00 zł
Okazja
Wyprzedaż!
3623521_T1PVDG1
999,00 zł
299,00 zł
Okazja
Wyprzedaż!
3623522_T1PVDC1
799,00 zł
249,00 zł
Okazja
Wyprzedaż!
3623522_T1PVDG1
799,00 zł
249,00 zł
Okazja
Wyprzedaż!
3623522_BLMPVDC1
679,00 zł
249,00 zł
Okazja
Wyprzedaż!
3623522_BLMPVDG1
679,00 zł
249,00 zł
ANTHONY 60
ANTHONY 60 stal grafitowa z elementami w tym samym odcieniu to stalowy zlewozmywak kuchenny, który wyróżnia się nowoczesnym designem i głębokim grafitowym kolorem.
Pojemna komora zapewnia wygodę w myciu dużych naczyń, a syfon save space w dopasowanym odcieniu pozwala lepiej zorganizować przestrzeń w szafce.
Trzy możliwe sposoby montażu — wpuszczany, podwieszany i zlicowany na równi z blatem — dają swobodę w aranżacji kuchni.
ANTHONY 60
Zlewozmywak wykonany z wysokogatunkowej stali szlachetnej SteelQ
o grubości 1 mm jest odporny na korozję, zarysowania, uderzenia, wysoką temperaturę, przebarwienia i szok termiczny.
Stal ta jest higieniczna, łatwa do utrzymania w czystości i w pełni bezpieczna w kontakcie z żywnością. Jej wyjątkową cechą jest możliwość 100% recyklingu, co czyni ją materiałem ekologicznym. Grafitowe wykończenie PVD wzmacnia trwałość koloru i nadaje nowoczesnego charakteru.
ANTHONY 60
ANTHONY 60 stal grafitowa może być uzupełniony o dodatkowe akcesoria z oferty Quadron, jak np. Qmata, wkładka ociekowa czy deska do krojenia, tworząc spójne centrum pracy w kuchni.
Zlewozmywak ANTHONY 60 to połączenie solidności, praktyczności i stylowego wykończenia, które nada Twojej kuchni wyjątkowego charakteru.
Video
Cechy produktu
EAN 5904310996280
| Gwarancja | 25 lat |
|---|---|
| Materiał | SteelQ PVD |
| Sposób montażu | podwieszany; wpuszczany; na równi z blatem |
| Odwracalny | nie |
| Typ | jednokomorowy |
| Podłączenie do zmywarki/pralki | Tak |
| Pojemność | 38 l |
| Rodzaj korka | zatyczkowy/manualny |
| Rozmiar odpływu (cal) | 3,5" |
| Save space | Tak |
| Szerokość szafki/podbudowa | 60 cm |
| W komplecie | syfon manualny save space |
| Wykończenie | stal grafitowa/elementy grafitowe |
| Wymiary | 540 x 440 x 190 mm |
| Wymiary komory | 500 x 400 mm |
| Wymiary wycięcia w blacie | 520 x 420 mm |
| Kolor | Grafit |
| Grubość stali | 1 mm |

















