Zlewozmywak stalowy ANTHONY 60 – jednokomorowy, podwieszany/wpuszczany/na równi z blatem, stal złota/elementy złote, Quadron
MF5444PVDBSG1
Wybierz akcesoria
Poprzedni
Następny
Wybierz akcesoria
Poprzedni
Następny


.jpg)



.jpg)
.jpg)
Poprzedni
Następny
Dobierz baterię
3673512_PVDG1
999,00 zł
3523527_PVDC1
849,00 zł
3523527_PVDG1
849,00 zł
3623501_PVDG1BLM
839,00 zł
3623501_PVDG1WHM
839,00 zł
3623501_BLMPVDC1
799,00 zł
3623501_BLMPVDG1
799,00 zł
3623501_WHMPVDC1
799,00 zł
anthony 60
ANTHONY 60 stal złota z elementami w dopasowanym odcieniu to stalowy zlewozmywak kuchenny, który łączy pojemną komorę z luksusowym, złotym wykończeniem, wnosząc do kuchni elegancję i wyjątkowy blask.
Komora o optymalnych proporcjach ułatwia codzienną pracę, a syfon typu save space w złotym kolorze oszczędza miejsce w szafce.
Możliwość montażu wpuszczanego, podwieszanego lub na równi z blatem pozwala na swobodne dopasowanie do aranżacji. Wariant zlicowany lub podwieszany zapewnia jednolitą powierzchnię roboczą, ułatwiającą utrzymanie czystości w przestrzeni roboczej.
anthony 60
Zlewozmywak ANTHONY 60 wykonany jest z wysokogatunkowej stali szlachetnej SteelQ o grubości 1 mm — odpornej na korozję, zarysowania, wysoką temperaturę, przebarwienia i szok termiczny.
Stal jest neutralna dla żywności, higieniczna i łatwa w pielęgnacji. Jej wyjątkową cechą jest możliwość 100% recyklingu, co czyni ją materiałem ekologicznym.
Złote wykończenie PVD nadaje ekskluzywny wygląd i zwiększa trwałość koloru.
anthony 60
Dzięki dodatkowym akcesoriom z oferty Quadron, takim jak stalowo-silikonowa Qmata, wkładka ociekowa czy deska do krojenia, ANTHONY 60 stal złota staje się centralnym punktem strefy roboczej w kuchni.
Zlew ANTHONY 60 to połączenie solidności, praktyczności i stylowego wykończenia, które nada Twojej kuchni wyjątkowego charakteru.
Video
Cechy produktu
EAN 5903242536007
| Gwarancja | 25 lat |
|---|---|
| Materiał | SteelQ PVD |
| Sposób montażu | podwieszany; wpuszczany; na równi z blatem |
| Typ | jednokomorowy |
| Podłączenie do zmywarki/pralki | Tak |
| Rodzaj korka | zatyczkowy/manualny |
| Rozmiar odpływu (cal) | 3,5" |
| Save space | Tak |
| W komplecie | syfon manualny save space |
| Wykończenie | stal złota/elementy złote |
| Wymiary | 540 x 440 x 190 mm |
| Wymiary komory | 500 x 400 mm |
| Odwracalny | nie |
| Pojemność | 38 l |
| Szerokość szafki/podbudowa | 60 cm |
| Wymiary wycięcia w blacie | 520 x 420 mm |
| Kolor | Złoty |
| Grubość stali | 1 mm |

















