Zlewozmywak stalowy ANTHONY 50 – jednokomorowy, podwieszany/wpuszczany/na równi z blatem, stal szlachetna/elementy stalowe, Quadron
MF4444BS
Wybierz akcesoria
Poprzedni
Następny
Wybierz akcesoria
Poprzedni
Następny






Poprzedni
Następny
Dobierz baterię
3673512_BS
799,00 zł
3523527_BS
759,00 zł
3623501_BSBL
699,00 zł
3573500_BS
549,00 zł
anthony 50
ANTHONY 50 w wykończeniu stal szczotkowana z elementami stalowymi to kompaktowy, ale niezwykle funkcjonalny zlewozmywak kuchenny, idealny do mniejszych przestrzeni, gdzie liczy się praktyka i nowoczesny design.
Solidna komora wykonana ze stali szlachetnej SteelQ o grubości 1 mm jest odporna na działanie czynników mechanicznych, korozję oraz wysokie temperatury.
anthony 50
Powierzchnia stali SteelQ, z której wykonany jest zlewozmywak ANTHONY 50 jest gładka i pozbawiona porów, co zapewnia doskonałą higienę oraz łatwość w utrzymaniu czystości. Ponadto materiał wykazuje zdolność naturalnej regeneracji drobnych rys i jest w pełni recyklingowalny, co czyni go przyjaznym dla środowiska.
ANTHONY 50 stal szczotkowana można wzbogacić o akcesoria z oferty Quadron, jak stalowo-silikonowa Qmata, wkładka ociekowa czy deska do krojenia, które zwiększają funkcjonalność i komfort pracy w kuchni.
ANTHONY 50 stal szczotkowana to połączenie solidności, praktyczności i stylowego wykończenia, które nada Twojej kuchni wyjątkowego charakteru.
anthony 50
Do zlewu dołączony jest syfon save space w stalowym kolorze, który zwiększa efektywne wykorzystanie przestrzeni pod zlewem. Możliwość montażu tradycyjnego wpuszczanego, podwieszanego oraz na równi z blatem pozwala dopasować zlew do indywidualnych potrzeb i układu kuchni.
Montaż wpuszczany i zlicowany wymaga szafki 45 cm, podwieszany 50 cm, przy czym ten ostatni ułatwia utrzymanie czystości dzięki minimalizacji gromadzenia się zabrudzeń.
Video
Cechy produktu
EAN 5903242535956
| Gwarancja | 25 lat |
|---|---|
| Materiał | SteelQ |
| Sposób montażu | podwieszany; wpuszczany; na równi z blatem |
| Odwracalny | nie |
| Typ | jednokomorowy |
| Podłączenie do zmywarki/pralki | Tak |
| Pojemność | 30 l |
| Rodzaj korka | zatyczkowy/manualny |
| Rozmiar odpływu (cal) | 3,5" |
| Save space | Tak |
| Szerokość szafki/podbudowa | 45 cm |
| W komplecie | syfon manualny save space |
| Wykończenie | stal szlachetna/elementy stalowe |
| Wymiary | 440 x 440 x 190 mm |
| Wymiary komory | 400 x 400 mm |
| Wymiary wycięcia w blacie | 420 x 420 mm |
| Kolor | Stal szczotkowana |
| Grubość stali | 1 mm |

















