Zlewozmywak stalowy ANTHONY 50 – jednokomorowy, podwieszany/wpuszczany/na równi z blatem, stal miedziana/elementy miedziane, Quadron
MF4444PVDBSC1
Wybierz akcesoria
Poprzedni
Następny
Wybierz akcesoria
Poprzedni
Następny






Poprzedni
Następny
Dobierz baterię
3673512_PVDG1
999,00 zł
3523527_PVDC1
849,00 zł
3523527_PVDG1
849,00 zł
3623501_PVDG1BLM
839,00 zł
3623501_PVDG1WHM
839,00 zł
3623501_BLMPVDC1
799,00 zł
3623501_BLMPVDG1
799,00 zł
3623501_WHMPVDC1
799,00 zł
ANTHONY 50
ANTHONY 50 w wersji stal miedziana z elementami dopasowanymi kolorystycznie to kompaktowy, stalowy zlewozmywak stworzony z myślą o niewielkich kuchniach, które wymagają funkcjonalności na najwyższym poziomie.
Mimo swoich kompaktowych rozmiarów, model doskonale radzi sobie z codziennymi, nawet większymi wyzwaniami kuchennymi.
Pojemna komora z wysokiej jakości stali szlachetnej SteelQ o grubości 1 mm zapewnia odporność na korozję, uszkodzenia mechaniczne oraz wysokie temperatury.
ANTHONY 50
Stal SteelQ wyróżnia się wyjątkową higienicznością dzięki gładkiej powierzchni, która zapobiega osadzaniu się bakterii i ułatwia czyszczenie. Materiał jest w 100% poddający się recyklingowi, co czyni produkt ekologicznym wyborem.
Możliwości funkcjonalne zlewu można rozszerzyć, wykorzystując dostępne w ofercie Quadron dodatki, takie jak stalowo-silikonowa Qmata, wkładka ociekowa czy deska do krojenia.
ANTHONY 50 stal miedziana to połączenie solidności, praktyczności i stylowego wykończenia, które nada Twojej kuchni wyjątkowego charakteru.
ANTHONY 50
Do zestawu dołączony jest manualny syfon typu save space w kolorze miedzianym, który optymalizuje przestrzeń w szafce.
ANTHONY 50 oferuje trzy wygodne sposoby montażu: tradycyjny wpuszczany, podwieszany oraz na równi z blatem.
Montaż wpuszczany i zlicowany wymagają szafki o szerokości 45 cm, co pozwala efektywnie zaplanować przestrzeń kuchenną. Montaż podwieszany wymaga nieco większej szafki (50 cm), ale zapewnia perfekcyjne odprowadzanie zabrudzeń bez gromadzenia się ich na rancie.
Video
Cechy produktu
EAN 5903242535970
| Gwarancja | 25 lat |
|---|---|
| Materiał | SteelQ PVD |
| Sposób montażu | podwieszany; wpuszczany; na równi z blatem |
| Odwracalny | nie |
| Typ | jednokomorowy |
| Podłączenie do zmywarki/pralki | Tak |
| Pojemność | 30 l |
| Rodzaj korka | zatyczkowy/manualny |
| Rozmiar odpływu (cal) | 3,5" |
| Save space | Tak |
| Szerokość szafki/podbudowa | 45 cm |
| W komplecie | syfon manualny save space |
| Wykończenie | stal miedziana/elementy miedziane |
| Wymiary | 440 x 440 x 190 mm |
| Wymiary komory | 400 x 400 mm |
| Wymiary wycięcia w blacie | 420 x 420 mm |
| Kolor | Miedziany |
| Grubość stali | 1 mm |

















