Zlewozmywak fusion MICHAEL 111 – jednokomorowy, wpuszczany, concrete/elementy stalowe, Quadron
FUS_M7848SZ
Wybierz akcesoria
Poprzedni
Następny
Wybierz akcesoria
Poprzedni
Następny
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)


Poprzedni
Następny
Dobierz baterię
3673512_PVDG1
999,00 zł
3673512_BLM
899,00 zł
3523527_PVDC1
849,00 zł
3523527_PVDG1
849,00 zł
3623501_PVDG1BLM
839,00 zł
3623501_PVDG1WHM
839,00 zł
3673512_BS
799,00 zł
3623501_BLMPVDC1
799,00 zł
MICHAEL 111
MICHAEL 111 Fusion HardRock łączy nowoczesny design z wyjątkową funkcjonalnością. Komora wykonana ze stali szlachetnej SteelQ współgra z blatem HardRock w ciekawym szarym odcieniu, nadając kuchni przytulną i elegancką atmosferę.
Model jest odwracalny, co pozwala zamontować komorę po prawej lub lewej stronie blatu, dopasowując go do układu kuchni. Blat HardRock, wykonany z minerałów i włókien szklanych utwardzonych żywicą, jest odporny na zarysowania, uderzenia i zmiany temperatur.
MICHAEL 111
Jednolita powierzchnia komory i blatu ułatwia utrzymanie higieny – ogranicza rozwój bakterii, osadzanie się kamienia i przebarwień.
Ergonomiczny ociekacz z minimalistycznym żłobieniem odprowadza wodę do komory, tworząc dodatkową powierzchnię odkładczą i ułatwiając codzienną pracę w kuchni.
Komora stalowa SteelQ wyróżnia się trwałością, odpornością na korozję i stabilnością koloru.
MICHAEL 111
Połączenie stalowej komory z szarym blatem HardRock daje elegancki kontrast i sprawia, że zlew harmonijnie wpisuje się w stylistykę nowoczesnych kuchni, współgrając z dodatkami i urządzeniami AGD.
Zestaw wyposażono w syfon typu save space, który optymalizuje przestrzeń pod zlewem, a dodatkowe akcesoria Quadron, takie jak stalowo-silikonowa mata, pozwalają stworzyć praktyczne miejsce na mokre naczynia lub produkty spożywcze.
Video
Cechy produktu
EAN 5903242538124
| Gwarancja | 10 lat |
|---|---|
| Liczba otworow | 2 |
| Materiał | Fusion |
| Sposób montażu | wpuszczany |
| Odwracalny | Tak |
| Typ | jednokomorowy |
| Podłączenie do zmywarki/pralki | Tak |
| Pojemność | 27 l |
| Rodzaj korka | zatyczkowy/manualny |
| Rozmiar odpływu (cal) | 3,5" |
| Save space | Tak |
| Szerokość szafki/podbudowa | 45 cm |
| W komplecie | syfon manualny |
| Wykończenie | concrete/elementy stalowe |
| Wymiary | 780 x 480 x 190 mm |
| Wymiary komory | 350 x 400 mm |
| Wymiary wycięcia w blacie | 760 x 460 mm |
| Kolor | Silver stone |

















