Zlewozmywak granitowy LOGAN 150 – półtorakomorowy, podwieszany, black diamond/elementy złote, Quadron
HCQL5646U8-G1_U
Wybierz akcesoria
Wybierz akcesoria
Poprzedni
Następny
.jpg)
.jpg)
.jpg)
Poprzedni
Następny
Dobierz baterię
3673512_PVDG1
999,00 zł
3523527_PVDC1
849,00 zł
3523527_PVDG1
849,00 zł
3623501_PVDG1BLM
839,00 zł
3623501_PVDG1WHM
839,00 zł
3623501_BLMPVDC1
799,00 zł
3623501_BLMPVDG1
799,00 zł
3623501_WHMPVDC1
799,00 zł
LOGAN 150
LOGAN 150 black diamond to półtorakomorowy zlewozmywak zaprojektowany z myślą o wymagających użytkownikach. Duża komora główna umożliwia swobodne mycie dużych garnków a komora boczna doskonale sprawdzi się do płukania warzyw, odsączania makaronu czy rozmrażania żywności.
LOGAN 150
Model wykonany jest z kompozytu granitowego, który łączy wytrzymałość z elegancją. Powierzchnia jest odporna na zarysowania, uderzenia i wahania temperatur, a przy tym gładka i łatwa w czyszczeniu. Wyróżniające się elementy syfonu i przelewu w kolorze złotym pięknie kontrastują z dostępnymi kolorami, nadając całości szlachetny, designerski akcent.
LOGAN 150
LOGAN 150 to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale także estetyczna ozdoba kuchni. Dzięki połączeniu funkcjonalności, wysokiej jakości wykonania i stylowych detali staje się centralnym punktem każdej nowoczesnej aranżacji. Możliwość dokupienia akcesoriów ułatwia pracę w kuchni i sprawia, że staje się ona przyjemnością.
Video
Cechy produktu
EAN 5904310998840
| Gwarancja | 25 lat |
|---|---|
| Materiał | GraniteQ |
| Sposób montażu | podwieszany |
| Odwracalny | nie |
| Typ | półtorakomorowy |
| Podłączenie do zmywarki/pralki | Tak |
| Pojemność | 29 l; 9 l |
| Rodzaj korka | zatyczkowy/manualny |
| Rozmiar odpływu (cal) | 3,5" |
| Save space | Tak |
| Szerokość szafki/podbudowa | 60 cm |
| W komplecie | syfon manualny save space |
| Wykończenie | black diamond/elementy złote |
| Wymiary | 555 x 460 x 220/160 mm |
| Wymiary komory | 340 x 390 mm; 160 x 390 mm |
| Wymiary wycięcia w blacie | wg. szablonu |
| Kolor | Black diamond |











