Zlewozmywak granitowy MORGAN 116 – jednokomorowy, wpuszczany, pure carbon/elementy miedziane, Quadron
HB8210U7-C1_P2O
Wybierz akcesoria
Poprzedni
Następny
Wybierz akcesoria
Poprzedni
Następny






Poprzedni
Następny
Dobierz baterię
3673512_PVDG1
999,00 zł
3523527_PVDC1
849,00 zł
3523527_PVDG1
849,00 zł
3623501_PVDG1BLM
839,00 zł
3623501_PVDG1WHM
839,00 zł
3623501_BLMPVDC1
799,00 zł
3623501_BLMPVDG1
799,00 zł
3623501_WHMPVDC1
799,00 zł
MORGAN 116
MORGAN 116 w kolorze głębokiej czerni pure carbon z elementami miedzianymi to elegancki, jednokomorowy zlewozmywak z funkcjonalnym ociekaczem, zaprojektowany z myślą o ergonomii pracy w kuchni. Jego kompaktowe wymiary sprawiają, że świetnie sprawdzi się w mniejszych przestrzeniach, jednocześnie zapewniając wygodę i pełną funkcjonalność.
Głęboka komora zlewu MORGAN 116 pozwala na swobodne mycie dużych naczyń i garnków, a ociekacz ułatwia suszenie i przechowywanie umytych produktów.
MORGAN 116
Elegancji produktowi dodaje wykończenie syfonu i przelewu. Klient może wybieraćpomiędzy klasyczną stalą, złotym i miedzianym połyskiem PVD, orazperłową czernią. Zlewozmywak Logan, tonie tylko funkcjonalność w niedużej kuchni, ale i subtelna ozdoba.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
MORGAN 116
W zestawie ze zlewozmywakiem MORGAN 116 znajduje się syfon Push-2-Open, który pozwala na opróżnienie komory bez konieczności dotykania korka, co zwiększa higienę i komfort użytkowania.
Wyraźnie zaznaczony rant w zlewie zabezpiecza blat przed zalaniem blatu, a specjalne wyżłobienia sprawnie odprowadzają wodę do komory.
Aby zwiększyć funkcjonalność produktu, w spodniej części ociekacza zlewu wyfrezowane zostały dodatkowe otwory, do samodzielnego wybicia. Dzięki temu można wyposażyć zlewozmywak w wygodny dozownik płynu, którego estetyka będzie pasowała do całości.
Video
Cechy produktu
EAN 5904310996945
| Gwarancja | 25 lat |
|---|---|
| Liczba otworow | 2 |
| Materiał | GraniteQ |
| Liczba podfrezowanych otworów | 2 |
| Sposób montażu | wpuszczany |
| Odwracalny | Tak |
| Typ | jednokomorowy |
| Podłączenie do zmywarki/pralki | Tak |
| Pojemność | 32 l |
| Rodzaj korka | automatyczny |
| Rozmiar odpływu (cal) | 3,5" |
| Save space | Tak |
| Szerokość szafki/podbudowa | 45 cm |
| W komplecie | syfon automatyczny Push-2-Open |
| Wykończenie | pure carbon/elementy miedziane |
| Wymiary | 620 x 500 x 220 mm |
| Wymiary komory | 330 x 440 mm |
| Wymiary wycięcia w blacie | 600 x 480 mm |
| Kolor | Pure carbon |













