Zlewozmywak granitowy MORGAN 156 – półtorakomorowy, wpuszczany, black diamond/elementy miedziane, Quadron
HB8224U8-C1_P2O
Wybierz akcesoria
Poprzedni
Następny
Wybierz akcesoria
Poprzedni
Następny









Poprzedni
Następny
Dobierz baterię
3673512_PVDG1
1 049,01 zł
3523527_PVDC1
898,99 zł
3523527_PVDG1
898,99 zł
3623501_PVDG1BLM
888,99 zł
3623501_PVDG1WHM
888,99 zł
3623501_BLMPVDC1
849,00 zł
3623501_BLMPVDG1
849,00 zł
3623501_WHMPVDC1
849,00 zł
morgan 156
MORGAN 156 w czarnym odcieniu black diamond z elementami miedzianymi to półtorakomorowy zlewozmywak zaprojektowany z myślą o kuchni, w której realizacja pasji wymaga sprzętów najwyższej jakości oraz szerokiej funkcjonalności.
Wyraźnie zaznaczony rant w zlewie nie tylko dodaje mu nowoczesnego charakteru, ale przede wszystkim chroni przed rozchlapywaniem wody. Dzięki temu blat kuchenny pozostaje suchy, a wszystkie zabrudzenia zatrzymują się wewnątrz komory zlewu.
MORGAN 156
Zlewozmywak MORGAN 156 wykonany jest z materiału GraniteQ, który łączy naturalne kruszywo granitowe z wysokiej jakości żywicami. Taka struktura zapewnia wyjątkową trwałość, odporność na uderzenia, zarysowania i wysokie temperatury.
Powierzchnia GraniteQ jest gładka, nieporowata i łatwa w czyszczeniu, dzięki czemu nie chłonie zapachów ani nie przebarwia się od codziennego użytkowania. Materiał wyróżnia się także higienicznością i odpornością na działanie detergentów, zachowując idealny wygląd przez lata.
To połączenie naturalnej elegancji granitu z nowoczesną technologią, które gwarantuje funkcjonalność i ponadczasowy styl.
morgan 156
Zlewozmywak posiada w standardzie syfon Push-2-Open, dzięki czemu opróżnienie komory odbywa się tylko poprzez naciśnięcie guzika, otwierającego odpływ.
Niewielka, dodatkowa komora, z odpływem zamykanym manualnie, może spełniać szereg funkcji, m.in. ociekacza lub komory do płukania mniejszych produktów - owoców lub warzyw oraz naczyń.
Video
Cechy produktu
EAN 5904310997164
| Gwarancja | 25 lat |
|---|---|
| Liczba otworow | 2 |
| Materiał | GraniteQ |
| Liczba podfrezowanych otworów | 2 |
| Sposób montażu | wpuszczany |
| Odwracalny | Tak |
| Typ | półtorakomorowy |
| Podłączenie do zmywarki/pralki | Tak |
| Pojemność | 32 l; 7 l |
| Rodzaj korka | automatyczny |
| Rozmiar odpływu (cal) | 3,5" |
| Save space | Tak |
| Szerokość szafki/podbudowa | 60 cm |
| W komplecie | syfon automatyczny Push-2-Open |
| Wykończenie | black diamond/elementy miedziane |
| Wymiary | 780 x 500 x 220/160 mm |
| Wymiary komory | 345 x 430 mm; 155 x 290 mm |
| Wymiary wycięcia w blacie | 760 x 480 mm |
| Kolor | Black diamond |












