Zlewozmywak stalowy NICOLAS – jednokomorowy, podwieszany, stal złota/elementy złote, Quadron
KS1U4035PVDG1_G1
Wybierz akcesoria
Poprzedni
Następny
Wybierz akcesoria
Poprzedni
Następny
nie?





Poprzedni
Następny
Dobierz baterię
3673512_PVDG1
999,00 zł
3523527_PVDC1
849,00 zł
3523527_PVDG1
849,00 zł
3623501_PVDG1BLM
839,00 zł
3623501_PVDG1WHM
839,00 zł
3623501_BLMPVDC1
799,00 zł
3623501_BLMPVDG1
799,00 zł
3623501_WHMPVDC1
799,00 zł
nicolas
NICOLAS to podwieszany kompaktowy zlewozmywak ze stali szlachetnej SteelQ w eleganckim wykończeniu szczotkowanym w odcieniu złota. To zlew, który łączy nowoczesny design z wysoką trwałością i praktycznością. Pasuje do nowoczesnej kuchni - jest kompaktowy i pojemny.
Głębokie i pojemne wnętrze komory zlewu NICOLAS zapewnia wygodne zmywanie dużych garnków, blach i innych akcesoriów kuchennych. Zlewozmywak został zaprojektowany tak, aby zagwarantować komfort codziennego użytkowania.
nicolas
Zlew NICOLAS wykonany jest ze stali szlachetnej SteelQ, materiału odpornego na wysokie temperatury, nagłe ich zmiany, działanie chemikaliów oraz osady powstające np. po kawie czy herbacie.
Powierzchnia jest idealnie gładka, pozbawiona porów, co ułatwia utrzymanie czystości, zapewnia higienę i ogranicza rozwój drobnoustrojów.
Stal SteelQ jest ekologiczna i nadaje się w 100% do recyklingu.
nicolas
NICOLAS to zlewozmywak dedykowany wyłącznie montażowi podwieszanemu.
To rozwiązanie jest nie tylko eleganckie i nowoczesne, ale także bardzo praktyczne.
Zlew wyposażono w stalowy syfon manualny typu save space, umożliwiający podłączenie zmywarki lub pralki, przy jednoczesnym oszczędzaniu miejsca w szafce.
Komora zlewu NICOLAS nie zabiera ani jednego, zbędnego centymetra miejsca ze strefy roboczej, a do tego wszelkie nieczystości z blatu lądują bezpośrednio w komorze, i nie osadzają się na rancie.
Video
Cechy produktu
EAN 5903242539459
| Gwarancja | 25 lat |
|---|---|
| Materiał | SteelQ |
| Sposób montażu | podwieszany |
| Odwracalny | nie |
| Podłączenie do zmywarki/pralki | Tak |
| Pojemność | 25 l |
| Rodzaj korka | zatyczkowy/manualny |
| Rozmiar odpływu (cal) | 3,5" |
| Save space | Tak |
| W komplecie | syfon manualny save space |
| Wykończenie | stal złota/elementy złote |
| Wymiary | 440 x 390 x 180 mm |
| Wymiary komory | 400 x 350 mm |
| Szerokość szafki/podbudowa | 50 cm |
| Wymiary wycięcia w blacie | wg. szablonu |
| Kolor | Złoty |
| Typ zlewozmywaka | jednokomorowy |

















